zaretska: (Default)
[personal profile] zaretska
Нещодавно російський прем'єр Володимир Путін порівняв тяжкі пожежі в Росії з нападами печенігів і половців. Навряд чи в ці драматичні дні він думав про історію, а, швидше, підбирав аналоги біді. Однак, варто відзначити, що напади печенігів на території Росії в історії не зафіксовані.

Половці, щоправда, кілька разів були присутні - переважно в ролі союзників суздальських князів Юрія Довгорукого й Андрія Боголюбського під час їхніх воєн проти Києва.

Цінуймо це - історія України настільки престижна, що викликає бажання запозичити навіть її супротивників.

Прочитати більше тут: http://community.livejournal.com/nova_prosvita/6499.html

Привітання

Date: 2010-12-01 08:46 am (UTC)
From: [identity profile] sensfiziologika.livejournal.com
Нашого полку - Людей Свідомих - прибуло!
Дякую, що Ви, істинна, як бачу з профілю і коли читав Ваш блог, українка з "далекого" Миколаїва признала за свого друга науку сенсфізіологіку!
Науку, яка дає тим українцям, шо повально хворіють і вимирають (перші за цим у Європі) хоч який шанс залишитися при здоров"ї та в цьому Світові.
Очевидно що і винайдена була Фізіологічна Культура, як технологія постійного відновлення стану здоров"я, саме українцем з метою порятувати "божу націю"!
Успіхів: і Вам, і родині, і друзям в цьому та в поширенні далі і далі серед українців цих ЗНАНЬ, а також навичок Фізіологічної Культури. Нехай і ті - решта - порадіють життю, а не очікують...
(дуже симпатично!!! - написав оце Вам слово "НЕХАЙ" і подумав - яка краса наша мова!!! Адже це не слово, а цілий психопрагматичний вираз: "НЕ - хай"! Тобто ніколи не хай ні людей, ні ситуації і ВСЕ буде добре!

P.S. Коли прочитав цей запис - з Вашим запитанням, то подумав? що для Вас буде цікавим мій давній запис в ЖЖ (вставляю)From: [identity profile] sensfiziologika.livejournal.com
про росіян та українців

* Sep. 9th, 2009 at 10:26 AM


Давно замислювався над таким питанням: Яка відмінність нас, українців, і росіян? Від чого так швидко і раптом - на фоні постійного співжиття - наростає нетерпимість одних до других.

І ось сьогодні прийшла відповідь.
Встав вранці і... "затикався" сам до себе як сказати - чи привіт (від російського "прівєт"), чи вітаю!
І тут відкриваю пошту, а там такий пан Михайло Бродський пише що "надо с русскими начинать дружить".
Дякую панові Михайлові Бродському що допоміг знайти відповідь на питання яке мене "мучило" (знову русизм)!
Як знайшов? - знаходячи відповіді на "коронне" питання науки сенсфізіологіки: "Для Чого"?

...Для Чого у росіянок народний одяг - це широченні сарафани, а стягують вони паском (це зверху)лише попід грудьми? Але тоді Для Чого в українок опаска стягує таз та ноги (це вже внизу), а сорочка у грудях якнайвільніша і стягується - мабуть щоб з плеч не падала - аж під шиєю, чи у вигляді декольте?!
У них - росіян - вітання "прівєт" - тобто "чи ти прі вєткє" - чи за когось-щось мол тримаєшся?! А у нас - українців - кажуть зустрічаючись "вітаю" - тобто "побачив оце Вас і вже у небі витаю"?!

Довідка:
Наука сенсфізіологіка, аналізуючи пам"ятки історії, міфи, легенди, притчі багатьох народів та цивілізацій, прийшла до висновку про прародинність для людини розумної цивілізації Ю.
Представники цієї позаземної цивілізації - боги - створили собі клонів "за образом і подобою".
Тому я трохи "гротескнув" на рахунок вітаю - витаю" (для образності). А насправді українське привітання означає - Ви та Ю.(тобто будьте завжди богом - подобою бога).

У них, у росіян, я був би Олександр Григорович - тобто чийсь. Як воно буває - чийсь раб і власність.
А в нас, українців, я маю Ім"я - Олександр!

Довідка:
Як відомо, така семантична відмінність особин як по-батькові, введена в Україні зовсім-зовсім недавно.
Тобто я - як особистість, яка має ОСОБИСТЕ ім"я завжди "маю право вибору". Або бути залежним (якщо хочу), або бути "сам по собі" - вільна у рішеннях і неузалежнена особа-особистіть.
Оце так!!! Он звідки у нас, українців, йде оте знамените "моя хата скраю"!!!

Продовження

Date: 2010-12-01 08:49 am (UTC)
From: [identity profile] sensfiziologika.livejournal.com
Подивіться, щоб усвідомити "шкоду" по-батькові, як хитро зробила католицька церква, але очевидно за зразком російської православної.
Вона - католицька - при процедурі хрещення дає діткам два імені: і те що дають-придумують батьки, і те що придумує-дає ксьондз.
Скільки згодом у людини, досліджував це питання, виникало "цікавинок" - бо сама так і не знає на все життя чи вона, наприклад, Агнєшка, чи вона Магда.
Але пацієнти, ПОЯСНЮЮЧИ кожного разу ХТО вони насправді, - ЗАВЖДИ говорять що це "друге церковне ім"я" так вони підсвідомо УЗАЛЕЖНЮЮТЬ і ВІДДАЮТЬ себе під статус "раби церкви". Навіть дні народження більше св"яткують на день церковного ім"я, а не істинного народження!, вибачте, "поплив" і відступив від сенсфізіологічного аналізу відмінності українців від росіян.

Одяг, по-батькові і т.д... ото і все?! Так серед нас, українців, - стільки діалектів та народних відмінностей! Що вже говорити про тих росіян!
Краще їх, росіян, взяти і уважно обдивитися:
Ніс - один, один і рот, з"ясовується що і ноги так само по дві мають, і по дві руки, так само лише одна голова, та, навіть ...
З"ясувалося після оглядин росіянина і себе у дзеркалі, що все так само у них як і у нас!!!! Аж дивно.

Погляньте - це я до всіх хто ділиться своєю злістю та нетерпимістю, на самих себе в дзеркало і дайте собі просту відповідь: Чи Ви теж такі самі черевики носите як інші?!
Якщо відповісте "Ні" - та ще й може скажете "не дай боже, я що - дурний? Бо ж то і тісно може бути - що болить, і мозолі натерти можна коли завеликі, що теж болить...
Тоді Для Чого з усіма тими, хто іншого розміру та виду взуття носить, будете сваритися?

Толерантність - це коли кожен носить своє взуття!
А, простіше, - взувся у СВОЄ, а не загарбницьки знімаючи з іншого і йди своєю дорогою. Та хоч на босо! Он Порфирій Іванов і коли йому було за дев"яносто - навіть взимку не взувався....

Але тоді на МОЇЙ ДОРОЗІ випадково не попадись, бо, вже зовсім ненавмисно, (тут ПРАВО Інерції, а не Толерантності, адже дивлюсь вперед), можу й наступити.
Або й "зафутболити" щоб не перешкоджало.
Або - це найгірше, це коли людина на шляху перечеплюється - сердито-спересердя (бо інстинктивно) проклинути можна.

Цікаво тепер буде взнати наукою сенсфізіологікою: "Для Чого кудись йдуть нашинські українофоби з колегами з Росії і нашинські русофоби з колегами в Росії і що таке їм усім зробила Україна, що ті і ті об це ЩОСЬ перечеплюються і так клянуть.
Мабуть - бо ж ніби не видно "перечепин" на НОВІЙ дорозі - вони ДЕСЬ у минулому йдуть і перечеплюються, і перечеплюються .

До сенсфізіологіків.
Це дослідження НЕ про Україну та Росію, воно про ТЕХНОЛОГІЮ усвідомлення фізіологічних процесів в Організмові людини при виникненні тих чи інших захворювань, наприклад раку молочних залоз, та їх ліквідації.

* Location:Луцьк, Україна

Tags:

* Росія,
* Україна,
* взуття,
* виліковування раку молочної залози,
* толерантність

Profile

zaretska: (Default)
zaretska

May 2013

S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
1920212223 2425
262728293031 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 11:00 am
Powered by Dreamwidth Studios